Mobilní podlaha na umělé povrchy UltraDeck 2

Mobilní podlaha na umělé povrchy UltraDeck 2

UltraDeck 2 je mobilní podlaha určená převážně k ochraně synetických povrchů. Je navržena tak, aby poskytla nejlepší stupeň ochrany, pevnosti a schopnosti snášet náklad. Podlaha je vhodná pro události, kde se očekává větší provoz (automobily, vysokozdvižné vozíky s pneumatikami). UltraDeck 2 může být použit také jako dočasná přístupová cesta nebo chodník na nerovném terénu.

Mobilní podlaha UltraDeck byla použita v mnoha zařízeních s umělým povrchem po celém světě např. na fotbalových stadionech, obchodních výstavách, koncertech a dalších speciálních příležitostech. Díky robustní a pevné konstrukci se používá také pro účely armády USA jako podlaha do vojenských stanů a tábořišť.    

Moduly podlahy UltraDeck jsou podstatně větší a robustnější než např. moduly podlahy  EventDeck.  Každý modul podlahy UltraDeck 2 je 24” x 12” x 1-1/8” a jsou již předem smontované do 3’ x 4’ plátů pro rychlejší instalaci a demontování. 

Vlastnosti UltraDeck 2

• Speciální dvoustranné žebrování pro lepší strukturální stabilitu a efektivnější rozdělování zátěže.
• Unikátní žebrovaný vzorek minimalizuje intenzivní kontakt s povrchem, který může způsobit zničení povrchu.  
• Speciální struktura umožňující tok dešťové vody pod podlahu.
• Neobsahuje podpůrné kruhové podložky, jež by způsobily propadliny a vytlačená místa na povrchu po odstranění podlahy. 
• Integrovaná ventilace mezi moduly zamezuje plísním, houbám a dalším bakteriím. 
• Pevný povrch bez otvorů zabraňuje kontaminaci povrchu.

Přenosná podlaha UltraDeck je ideální na všechny typy umělých povrchů, včetně hliněných ploch, asfaltu a betonu. Spodní část podlahy je sestavena tak, aby byly eliminovány ostré hrany, které by mohly způsobit poškození citlivého povrchu.   Systém zamezuje poškození efektivním rozdělováním tlaku, který je vyvíjený na podlahu. Neobsahuje podpůrné kruhové podložky, jež by způsobily propadliny a vytlačené plochy po odstranění podlahy. 

Instalace

Instalace podlahy UltraDeck je rychlá a nevyžaduje kvalifikovaný personál ani speciální nářadí. Podlaha na celý stadion o 80,000 sq/ft je nainstalována za 4 – 6 hodin 20 pracovníky.

Moduly podlahy mohou být spojeny v obou směrech a na kterýkoli spojovací bod. Spodní strana modulů je navržena s kanálky pro možnost umístění elektrického vedení a osvětlení.

Moduly podlahy mohou být spojeny v obou směrech a na kterýkoli spojovací bod. Spodní strana modulů je navržena s kanálky pro možnost umístění elektrického vedení a osvětlení. Na rozdíl od dřevěných podlah není nutné do UltraDeck umísťovat šrouby ani hřebíky. Podlaha je nenáročná na údržbu a čištění. V případě poškození části podlahy snadno nahradíte zničenou část za novou.

Na rozdíl od jiných modulárních podlah může být UltraDeck položena přímo na povrch nebo také zvýšená pomocí podpěr. Za použití 2" x 6" nebo 2" x 8" překližkových podpěr je možné vytvořit perfektní zvýšenou podlahu UltraDeck.  

UltraDeck je vhodný také jako podlaha do stanů. Vytváří atraktivní vzhled, který často není nutné překrývat kobercem. Se schopností podlahy být zvýšená je UltraDeck skvělou alternativou drahých dřevěných podlah. Na rozdíl od dřeva se podlaha neohýbá, nedeformuje, nenasákne vodou a neshnije. Navíc u podlahy UltraDeck není nutné požívat nebezpečné šrouby ani hřebíky.

UltraDeck je nenáročný na údržbu a čištění. Poškozené části je možno snadnou odstranit a nahradit.

Fotogalerie


Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 3023

Volejte(+420) 602 665 004