Mobilní podlaha na přírodní povrchy UltraDeck1

Mobilní podlaha na přírodní povrchy UltraDeck1

Mobilní podlaha UltraDeck 1 je vhodná pro ochranu povrchu, jako podlaha do stanů, na stadiony a speciální příležitosti.

UltraDeck 1 je modulární mobilní podlaha určena především k ochraně všech typů přírodních povrchů. Je navržena tak, aby nabídla nejlepší stupeň ochrany, pevnosti a schopnosti udržet náklad. Podlaha je vhodná pro události, kde se očekává větší provoz (automobily, vysokozdvižné vozíky s pneumatikami) a tedy větší zatížení na podlahu. 

UltraDeck může být použit také jako dočasná přístupová cesta nebo chodník na nerovném terénu. Podlaha je ideální také pro vojenské účely, poskytuje pevný povrch pro komunikace, nemocniční stany i stany pro posádku a další účely, přičemž chrání trávník pod podlahou. 

Moduly podlahy UltraDeck jsou podstatně větší a hrubší než moduly podlahy EventDeck. Zesílená tloušťka stěn a větší plocha spojů činí podlahu robustnější a účinnější. 

Každý modul podlahy UltraDeck je 24” x 12” x 1-1/8” a jsou již předem smontované do 3’ x 4’ plátů pro rychlejší instalaci a demontování. 

Vlastnosti UltraDeck 1

UltraDeck byl speciálně navržený tak, aby poskytoval optimální ochranu trávníku během speciálních událostí, jako jsou koncerty, festivaly nebo stanování.

• Speciální dvoustranné žebrování pro lepší strukturální stabilitu a efektivnější rozdělování zátěže.
• Unikátní žebrovaný vzorek minimalizuje intenzivní kontakt s povrchem, který může způsobit zničení trávníku nebo jeho hnědnutí. 
• Speciální kanálky umožňují tok vody pod podlahu, nezbytný pro uchování trávníku, a odtok vody z podlahy během deštivého počasí. 
• Neobsahuje podpůrné kruhové podložky, jež by způsobily propadliny a udusání trávníku po odstranění podlahy. 
• Integrované zavlažovací otvory poskytují také světlo, vzduch a ventilaci – zamezují plísním a houbám. 
• Klenba podlahy poskytuje stín, částečně udržuje vlhkost a podporuje růst trávníku. Trávník je po použití UltraDeck většinou zelenější. 

Podlaha UltraDeck je navržena tak, aby minimalizovala vydření, udusávání a znečištění trávníku následkem přítomného provozu. Spodní strana podlahy je tvarovaná bez ostrých hran, které by mohly poškodit citlivý trávník. Systém zamezuje poškození efektivním rozdělováním tlaku, který je vyvíjený na podlahu. Neobsahuje podpůrné kruhové podložky, jež by způsobily propadliny a udusání trávníku po odstranění podlahy. 

Instalace

Instalace podlahy UltraDeck je rychlá a nevyžaduje kvalifikovaný personál ani speciální nářadí. Podlaha na celý stadion o 80,000 sq/ft je nainstalována za 4 – 6 hodin 20 pracovníky.

Moduly podlahy mohou být spojeny v obou směrech a na kterýkoli spojovací bod. Spodní strana modulů je navržena s kanálky pro možnost umístění elektrického vedení a osvětlení. Na rozdíl od dřevěných podlah není nutné do UltraDeck umísťovat šrouby ani hřebíky. Podlaha je nenáročná na údržbu a čištění. V případě poškození části podlahy snadno nahradíte zničenou část za novou.

Fotogalerie


Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 0043

Volejte(+420) 602 665 004