Mobilní podlaha EventDeck

Mobilní podlaha EventDeck

EventDeck je modulární dočasná podlaha a přístupová cesta v jednom. Hlavní funkce podlahy Eventdeck spočívá v ochraně povrchu a estetickém vylepšení prostředí pro mimořádné události.

Pokud plánujete koncert pro 60 000 lidí nebo svatbu pro 100 osob, EventDeck je skvělou alternativou nákladných dřevěných podlah a pódií. Jistě oceníte úsporu práce a času, a to díky jednoduché montáži a snadné údržbě podlahy.

Ať už od mobilní podlahy vyžadujete cokoli, EventDeck se vždy přizpůsobí Vašim specifickým požadavkům. Podlahu lze umístit na stadióny s přírodní i umělou trávou, ledové plochy i hliněné povrchy. Podlaha EventDeck může být umístěna i do párty stanů, kde splní funkci tanečního parketu. Eventdeck je spolehlivá mobilní podlaha s univerzálním využitím.

Čas potřebný k instalaci

Plocha (sq/ft)Čas na instalaci
40015 min - 1 osoba
2 4001 hod - 2 osoby
10 0003 hod - 4 osoby
60 0008 hod - 14 osob

 
Modul EventDeck

EventDeck se skládá z 4” x 12” modulů, které se scvaknou dohromady na všech stranách. Každý modul je vyroben za použití UV stabilizovaného polypropylénu, který je chemicky odolný a má klasifikaci vznětlivosti UL 94HB.

Jakmile jsou moduly podlahy EvenDeck spojené a shromážděné na skladování a transport, umožňují, aby byly stovky čtverečních metrů mobilní podlahy snadno a rychle instalovány s minimální pracností. 

Mobilní podlaha je odolná vůči povětrnostním vlivům, velkému zatížení a nákladu (auta, nákladní automobily, vysokozdvižné vozíky s pneumatikami).
Pokud dojde k poškození částí podlahy EventDeck, může být jednoduše nahrazena. Podlaha se snadno udržuje a čistí běžnými čisticími prostředky, smetákem či tlakovou hadicí.  

Každý standardní EventDeck je ¾” vysoký a je zpevněn výztuhami, které rozdělují tlak vyvíjený na podlahu.  Robustní výška EventDeck poskytuje možnost odtoku vody a chrání travnatý povrch před zničením.

Bezpečnostní lem

Pro vylepšení vzhledu a bezpečnosti mobilní podlahy jsou dostupné speciální bezpečností lemy ve standardních barvách.  Okraj podlahy se jednoduše spojí  s bezpečnostním lemem, a vytvoří se tak viditelný okraj podlahy, který navíc umožní vozíkům a další technice jednoduchý transport na podlahu i zpět.

Fotogalerie

Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 3412

Volejte(+420) 602 665 004