Přenosná podlaha a dočasná přístupová cesta HexaDeck

Přenosná podlaha a dočasná přístupová cesta HexaDeck

Mobilní podlaha a dočasná přístupová cesta HexaDeck se vyznačuje zpevněnou konstrukcí o vysoké hmotnosti vhodnou pro velké dopravní prostředky i vybavení.

Podlaha poskytuje vysokou pevnost a odolnost díky spojení se sousedními moduly na všech 6 stranách. Na rozdíl od čtvercových modulů se šestihranný design podlahy HexaDeck vyhýbá strukturální slabosti.

Unikátní design umožňuje podlaze HexaDeck snášet mimořádné hmotnosti i pohyblivé náklady (nákladní a užitkové vozy, vysokozdvižné vozíky, jeřáby). Podlaha HexaDeck je vhodná také jako podlaha do stanů a na speciální příležitosti, stejně jako dočasná přístupová cesta na umělé i přírodní povrchy. Dočasná přístupová cesta HexaDeck je vhodná na trávník, písek i hlínu.


Od koncertů po speciální příležitosti či vojenské účely, přenosná podlaha HexaDeck je odolná a dlouhotrvající alternativa překližkových podlah a dalších komplikovaných systému lehké váhy.

Podlaha je připravená pro snadnou instalaci dokonce i nezkušeným personálem. Na modulech nejsou žádné svorky, které by se mohly ztratit, zlomit nebo zničit.

Každý šestiúhlý modul zapadá do sousedních částí díky jednoduchému systému overlay/underlay. Instalace nevyžaduje žádné nářadí.  Když se podlaha nepoužívá nebo transportuje, může se snadno skladovat na paletách.

FotogalerieKontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 0563

Volejte(+420) 602 665 004