Dočasná přístupová cesta DuraDeck

Dočasná přístupová cesta DuraDeck

Vytvořte si polo-trvalou mobilní přístupovou cestu či pracovní plochu pro dopravní prostředky a vybavení do 80 tun pomocí rohožového systému DuraDeck.

DuraDeck je vynikající alternativou překližky, která praská, štípe se, ohýbá a nasákne vodou. Mobilní podlaha Duradeck je natolik flexibilní, že se přizpůsobí tvaru povrchu bez prasknutí nebo zlomení. Je dost odolný, aby vydržel více než stovky použití. Je vyvinut k odolnosti vůči extrémním teplotám, může být použit téměř za každého počasí.  

DuraDeck1 je 1/2” hrubá recyklovaná polyethylénová rohož, která je extrémně odolná. Standardní rohože mají rozměry 4’ x 8’ ale jsou dostupné i jiné varianty.
 
Snadný transport, použití i instalace

Díly podlahy se snadno položí na místo a spojí pomocí systému DuraLink™. Podlahový systém umožňuje vytvořit plynulou přístupovou cestu nebo užitkovou plochu různých velikostí. Rohože můžete snadno stohovat například v zadní části pick-upu, a přemisťovat pomocí DuraHook™ nebo lany.

Varianty DuraDeck

strana 1strana 2
DuraDeck 1drsnádrsná
DuraDeck 2pro pěšídrsná
DuraDeck 3pro pěšíhladká
DuraDeck4drsnáhladká


DuraDeck 1


DuraDeck 1 je ideálním řešením pro vytvoření dočasné ochranné přístupové cesty přes různé typy terénů a povrchů. Podlaha povrch chrání a zároveň poskytuje pevnou oporu pro vozidla pracující na hliněných, písčitých a dalších měkkých površích.

DuraDeck 1 má drsný povrch na obou stranách, proto neprokluzuje a poskytuje maximální oporu.
 
Použití

DuraDeck 1 se používá na ochranu trávníků před poškozením způsobeným výstavbou, vybavením a užitkovými vozy. DuraDeck 1 může být použit také jako opora pro vozidla při přejezdu přes hliněný, písčitý a měkký terén.

• Terénní úpravy
• Vrtné práce
• Mimořádné události
• Stavby a konstrukce
• Stadiony
• Parky
• Lešení
• Stavby silnic
• Vojenské jednotky
• Mobilní domy

Výhody DuraDeck 1 

• Minimalizuje poškození trávníků vozidly a vybavením
• Dlouhodobý
• Odolá zátěži do 80 tub
• Levnější než laminát a více efektivní než překližka

DuraDeck 1

DuraDeck 2

DuraDeck 2 má všechny vlastnosti jako DuraDeck 1, ale nabízí více atraktivnější a pro chodce vhodnější povrch. Je ideálním řešením pro vytvoření cesty pro pěší, místa pro výstavbu, chodníků, koncertů a parkovišť. 

DuraDeck 2 má na jedné straně povrch vhodný pro chodce, poskytuje tak bezpečný pěší provoz. DuraDeck 2 můžete použít k vytvoření dočasné přístupové cesty prakticky na každém typu terénu. Je vhodný také na beton, asfalt, kámen a podobné povrchy, kde by mohl drsný vzor být příliš agresivní a způsobit škody. Na podobné typy povrchů může být DuraDeck 2 položen drsnou stranou nahoru. 

Druhá strana DuraDeck  2 má stejně drsný vzor jako DuraDeck 1, umožňuje tedy použití pod nákladní vozy a vybavení. Mobilní podlaha DuraDeck 2 je všestranná, může být použita pro vozidla i chodce.


DuraDeck 2

DuraDeck 3 a DuraDeck 4

DuraDeck 3 a 4 byly navrženy především pro hliněný terén. Hladká spodní strana neuvízne v uschlé hlíně a jednoduše se demontuje. 

DuraDeck 3 má povrch vhodný pro chodce, doporučuje se pro speciální venkovní události, kde jsou očekávány blátivé podmínky. Mírně reliéfní vzor je pohodlný pro chůzi a je velmi bezpečný.

DuraDeck 3

DuraDeck 4 je vhodný pro místa výstavby nebo koncertů, kde se očekávají vozidla a těžké vybavení. DuraDeck je skvělou oporou pro dopravní prostředky díky drsnému povrchu.

DuraDeck 4

Integrovaný spojovací systém

Rohože se spojují pomocí spojovacího systému DuraLink, který rohože udržuje bezpečně spojené. Jeden spoj spojuje dvě rohože po celé délce, dvojitý spoj spojuje čtyři rohože k vytvoření širší plochy.
DuraDeck vs. přehližka

DuraDeckPřekližka
Absorbuje voduneano
Může se rozbítneano
Může shnítneano
Může být napaden termityneano
Zvlní se za vlhkaneano
Může obsahovat arzénneano
Obsahuje recyklované materiályanone
Pevná, jednotná kostrukceanone
Integrovaný spojovací systémanone
Odolá opakovanému používáníanone
Je za vlhka težšíneano
Za vlhkla strácí pevnostneano


Fotogalerie


Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 5574

Volejte(+420) 602 665 004