Taneční parket DanceDeck

Taneční parket DanceDeck

Vytvořte působivý taneční parket snadno a rychle, vyberte si ze čtyř stylů podlah pro všechny možné místa a příležitosti. Nabízíme tří mobilní taneční parkety - DanceDeck, DanceDeck Deluxe a DanceDeck Pro a permanentní podlahu SignaFlex.

Mobilní taneční parkety umožňují vytvoření okouzlující podlahy snadno a rychle. Sekce podlahy mají nízkou hmotnost, a proto je snadnou unese jedna osoba. Instalace i demontáž je jednoduchá, nevyžaduje žádné nářadí ani speciální vybavení. Instalace podlahy o rozměrech 6 x 6 m trvá dvěma pracovníkům méně než hodinu. Mobilní taneční parkety jsou odolné, nenáročné na údržbu a s vhodnou péčí mohou být používány řadu let.

DanceDeck umožňuje vytvořit působivý taneční parket prakticky kdekoli. Je vhodný na vnitřní i venkovní použití (jako podlaha do stanů nebo pod baldachýn). Je ideálním řešením pro svatby, taneční soutěže, koncerty, výstavy a další speciální údálosti, kde se vyžaduje elegantní dřevěná podlaha.

Mobilní taneční parkety

• DanceDeck – praktický a dostupný, 12"x 12" vinylové sekce
• DanceDeck Deluxe - elegantní a odolný, 12"x12" dřevěné parketové sekce
• DanceDeck Pro – prvotřídní vzhled, 39"x39" dřevěné panely

Permanentní taneční parkety 

• SignaFlex - Permanent vinylová podlaha se vzhledem pravého dřeva

DanceDeck


Modulová podlaha zahrnuje polypropylénové jádro, které činí podlahu voděodolnou a nenáročnou na údržbu.  Instalace mobilního tanečního parketu je snadná a nevyžaduje nářadí. 

Dancedeck věrně imituje dřevo, je však snadněji udržovatelný. Podlaha může být použita vevnitř i venku, není však vhodné podlahu vystavovat přímému slunečnímu světlu. Na rozdíl od jiných typů tanečních parketů na trhu DanceDeck nepohlcuje vodu a umožňuje jí téct pod podlahou díky speciálním kanálkům.

Podlaha DanceDeck je dostupná ve čtyřech barevných variantách.

Black White Dark Wood Light Wood

DanceDeck Deluxe

Modulová dřevěná podlaha DanceDeck je ideální řešení pro svatby a další speciální příležitosti, které vyžadují eleganci opravdového dřeva a zároveň praktický a na instalaci nenáročný taneční parket.

Každá číst parketu DanceDeck Deluxe kombinuje bukové dřevo na povrchu parketu s odolným polypropylénovým základem. Tato kombinace dává vyniknout kráse dřeva a zároveň nabízí nízkou hmotnost a voděodolnost. Elegantní moduly podlahy umožňují vytvoření velkolepého tanečního parketu snadno a rychle.

Díly podlahy DanceDeck Deluxe jsou nalakované vysokým leskem pro dokonalý vzhled a ochranu povrchu před škrábanci a ošoupáním. Dance Deck Deluxe je dostupný ve dvou barvách - Chestnut a Desert. Odstín Chestnut je určen převážně k večerním událostem formálního charakteru. Pro méně formální akce se skvěle hodí přírodní odstín Desert. Podlahu můžete jednoduše čistit každým chemickým přípravkem na podlahy.  
 

Dark WoodLight Wood

Instalace

Každý modul podlahy DanceDeck a DanceDeck Deluxe 30,48 x 30,48 cm a vyznačuje se speciálním spojovacím systémem hook a loop, který umožňuje rychlou montáž bez nářadí a s minimálním úsilím. Části podlahy jednoduše zapadnou do sebe a vytvoří atraktivní jednotnou podlahu pro všechny typy tanců. Pro ukončení tanečního parketu slouží zešikmené lemy. 

DanceDeck a DanceDeck Deluxe se dodávají v předem spojených sekcích 91,44 x 91,44 cm pro rychlejší instalaci.

Mobilní taneční parkety DanceDeck jsou odolnou a nízko hmotnostní alternativou těžkých pevných dřevěných podlah. Každý modul váží méně než 1 kg, a proto je možno podlahu snadno skladovat i transportovat. Sekce podlahy můžete nashromáždit na klasických paletách nebo transportním vozíku, který je vždy připraven pro opětovné použití. 

Protože jsou podlahy DanceDeck vyrobeny za požití odolného polypropylénového základu, každá sekce je dlouhotrvající a voděodolná. Navíc kanálky pod podlahou umožňují vodě protékat pod podlahou a také poskytují větší stabilitu při umístěný na nerovný nebo měkký povrch jako je tráva nebo štěrk. Polypropylénový základ také zlehčuje podlahu, a umožňuje tak rychlejší instalaci a demontáž.

DanceDeck Pro

Modulový taneční parket DanceDeck Pro se skládá z velkých panelů o rozměrech 39" x 39".  Panely jsou vyrobeny z pevného javorového nebo dubového dřeva, a vytváří tak opravdu elegantní a působivý taneční parket, vhodný pro formální události.

DanceDeck Pro je jediný mobilní taneční parket, který nabízí dřevěné koncové díly pro vytvoření elegantního ukončení podlahy.  DanceDeck je vhodný do hotelů, na taneční soutěže a do tanečních studií. Parket je ručně vyroben, aby zaručil kvalitu a vydržel po dlouhou dobu.

DanceDeck Pro byl navržen týmem profesionálních tanečníků tak, aby splňoval jejich specifické potřeby. Po rozsáhlém výzkumu navrhli podlahu, která je nenáročná na instalaci, neoddělí se během agresivnějších tanečních pohybů,  má elegantní design a je opravdu přenosná a ekonomická.  '

Podlaha DanceDeck Pro je dostupná ve dvou barevných variantách.

Oak Maple 

Díky unikátnímu výrobnímu procesu a patentovanému spojovacímu systému je instalace tanečního parketu DanceDeck Pro opravdu snadná a rychlá. Panely mají nízkou hmotnost cca 11 kg, mohou být proto přenášeny i jednou osobou.


DanceDeck Pro nabízí možnost volby ze dvou spojovacích systémů. Patentovaný slide-and-snap systém nevyžaduje nářadí a skrytý zámkový systém může být snadno obsluhován i nevyškoleným personálem. Oba spojovací systémy jsou ukryty ve spodní části podlahy a zamezují posouvání a rozpojování panelů. Pokud si nejste jistí, který spojovací systém je vhodný pro Vaše účely, neváhejte nás kontaktovat.

Panely podlahy DanceDeck jsou hrubé 1,9 cm a jsou mírně zvýšené nad zemí pomocí hliníkového rámu, což umožňuje podlaze mírně pružit.

Demontáž tanečního parketu DanceDeck Pro je rovněž velmi snadná, zabere přibližně polovinu času jako instalace. Díky tomu, že na podlaze nejsou žádné šrouby ani jiné součástky, nemůže se nic ztratit ani zlomit. Podlahu můžete skladovat na speciálním vozíku, kde bude vždy připravena při další použití. 

SignaFlex

SignaFlex je vinylový taneční parket vhodný pro permanentní instalaci. Pokud hledáte cenově dostupnou podlahu se vzhledem pravého dřeva, která je nenáročná na instalaci a údržbu, je pro Vás SignaFlex ideální volbou.  SignaFlex poskytuje neklouzavý povrch, redukci zvuků a špičkovou stabilitu. 

SignaFlex se skládá z pěti vrstev, které jsou navrženy k maximalizaci potenciálu tanečního parketu. Polyuretanová vrstva na povrchu (1) poskytuje excelentní odolnost vůči nečistotám a obsahuje bakteriostatický prostředek. Vinylová vrstva (2) nabízí prvotřídní odolnost, zatímco grafická vrstva (3) imituje strukturu dřevěných desek. Vnitřní vrstva ze skelné vaty (4) poskytuje skvělou stabilitu. Pěnové vyztužení (5) poskytuje taktéž perfektní stabilitu.    Barvy SignaFlex

Maple Oak Beech Golden Cherry Cherry Noble Zelkova Tiger Oak Antique Oak Gray Dark Blue Beige Green Dark Green Teal Red Orange Yellow Sky Blue    

FotogalerieDanceDeckDanceDeck DeluxeDanceDeck ProSignaFlex
MateriálVinylové sekce imitující dřevo nebo jednotné barvyPravé dřevo - dubové parkety Pravé dubové nebo javorové dřevoRolující vinyl imitující dřevo nebo jednotné barvy
Velikost sekcesekce 30,48 cm x 30,48 cm (dodáváné ve spojených dílech 91,44 cm x 91,44 cm) sekce 30,48 cm x 30,48 cm (dodáváné ve spojených dílech 91,44 cm x 91,44 cm) panely 99,06 cm x 99,06 cm

4,5 mm x 180,34 cm x 1996,44 cm
6,5 mm x 180,34 cm x 1493,52
8 mm x 180,34 cm x 1097,28 cm

Ideální použití
 • Domácí účely
 • Hotely a letoviska
 • Obchodní výstavy
 • Speciální příležitosti
 • Hotely a letoviska
 • Obchodní výstavy
 • Taneční outěže
 • Formální příležitosti
 • Hotely a letoviska
 • Obchodní výstavy
 • Taneční studia
  • Taneční  soutěže
  • Formální příležitosti
  • Hotely a letoviska
  • Obchodní výstavy
  • Taneční studia


 

Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 4302

Volejte(+420) 602 665 004