Podlahový systém AutoDeck

Podlahový systém AutoDeck

AutoDeck je dlaždicový podlahový systém, který umožňuje návrh i instalaci dočasné či permanentní garážové podlahy rychle a ekonomicky.  Podlaha AutoDeck je ideální do garáží, hangárů a suterénů i na workshopy, automobilové výstavy či maloobchod.

Dlaždice o rozměrech 0,3 x 0,3 m mají drsný povrch a proto mohou být oporou automobilů, nákladních vozů a dalšího vybavení. Instalace nevyžaduje žádné nářadí.

Části podlahového systému AutoDeck se scvaknou dohromady a vytvoří efektní podlahu s neklouzavým povrchem pro různorodé využití.

AutoDeck nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Můžete jej snadno čistit hadicí, mopem nebo vysavačem. Dlaždice jsou vyrobeny z odolného polypropylénu o nízké hmotnosti.  Podlaha odolá slunečnímu světlu a chemikáliím jako je olej, mazivo a brzdová kapalina. Podlaha udrží valící se náklad o hmotnosti 20 000 liber/sq/ft. Kanálky ve spodní části umožňují tekutinám protékat pod podlahou. 

Dlaždice podlahy AutoDeck se snadno spojují pomocí systému tab-a-loop. Každá dlaždice obsahuje 14 do sebe zapadajících poutek, podlaha je tedy opravdu bezpečně spojená a vzhled je jednotný. Podlahu můžete ukončit pomocí koncových a rohových dílů, překryjete tak otevřený spojovací systém a zajistíte hladký přechod na zem.

Podlahový systém AutoDeck je dostupný ve 4 různých verzích (AD5, AD1, AD2, AD4).

Můžete si vybrat ze 14 barevných variant a 4 různých povrchů. Kombinací barev a textury vytvoříte opravdu působivou podlahu.

Red Orange Yellow Green Light Blue

Dark Blue Burgundy Beige Brown Silver
Black White Grey Dark Grey  

AutoDeck 5 (AD5)

AutoDeck 5 je ideální do garáží i pro vytvoření reprezentativní podlahy na automobilové a obchodní výstavy. Zvýšený drsný design poskytuje oporu pro dopravní prostředky i bezpečný povrch pro chodce.

AutoDeck 5 můžete použít k rychlé a cenově dostupné renovaci garáže. Změňte obyčejnou garážovou podlahu s olejovými skvrnami v oslnivou podlahu pro automobily, motocykly i vybavení. Použitím různých barev a vzorů dlaždic AutoDeck můžete vizuálně oddělit části garáže. Oddělte například pracovní část či prádelnu od místa pro automobily. Podlahový systém AutoDeck je dostupný ve 14 barvách.

Před instalací není třeba žádná speciální příprava původní podlahy, pouze je nutné podlahu zamést a vysušit. Dlaždice o nízké hmotnosti se pouze scvaknou, není nutné používat nářadí ani manuál. Pokud dojde k poškození části podlahy, můžete ji dlaždici snadnou nahradit novou.

Klasické podlahy v garážích bývají v zimě velmi chladné, AutoDeck však chladný beton zcela zakryje a navíc vytvoří izolační vrstvu, která nepropouští chlad.AutoDeck 1 (AD1)

AutoDeck 1 je nejuniverzálnější podlahový systém z řady AutoDeck. Podlaha je speciálně navržena do vlhkých podmínek, obsahuje stovky trojúhelníkových zavlažovacích otvorů a neklouzavý povrch. Voda z povrchu odtéká otvory a také může téct pod podlahou. AutoDeck 1 je ideální do garáží, spíží a sprch. AutoDeck 2 (AD2)

Podlaha AutoDeck 2 je vhodná na místa, kde se vyžaduje hladký a jednotný povrch. Dlaždice AutoDeck se nezdeformují, neshnijí ani neprasknou. AD2 je ideálním řešením do garáží a výstavních místností.AutoDeck 2 (AD2)

AutoDeck 4 používá nevoskované vinylové dlaždice, které vypadají jako opravdové dřevo, jsou však nenáročné na údržbu a cenově dostupnější. Dlaždice mají nízkou hmotnost a snadno se čistí. Podlahový systém AutoDeck 4 dodá garáži či automobilové výstavě eleganci. AutoDeck 4 je dostupný ve 4 barevných variantách.Fotogalerie


Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 4044

Volejte(+420) 602 665 004