Mobilní podlaha AmorDeck

Mobilní podlaha AmorDeck

ArmorDeck je špičková mobilní podlaha pro speciální příležitosti a ochranu povrchu. Je navržena ke snášení velkých zátěží a poskytuje stabilitu. Je nejmodernějším podlahovým systémem na trhu na ochranu přírodních i umělých povrchů.

ArmorDeck je velký panelový systém, který se vyznačuje integrovaným spojovacím systémem, volitelnými zavlažovacími a provzdušňujícími otvory a volitelnou spodní vrstvou (na umělý povrch a velké náklady). AmorDeck má odolný hliníkový zámkový systém a nepřekonanou ochranu před rozlitými tekutinami.

Každá sekce nabízí využitelnou plochu o rozměrech 42” x 42” a je 2 palce silná.

Podlaha je vhodná také do stanů, na koncerty, stadiony a všechny typy speciálních příležitostí.

Varianty podlahy AmorDeck

ArmorDeck 1 je vhodný na přírodní trávník, je vybaven zavlažovacími a provzdušňujícími otvory.

ArmorDeck 2 je vhodný na umělý trávník, je vybaven zpevněnou horní částí.

ArmorDeck 3 určen pro extra vysoké hmotnosti, skládá se z modulů podlahy ArmorDeck 2 se speciální spodní části.
 
Jednoduchý spojovací systém umožňuje rychlou instalaci

Na rozdíl od jiných podlahových systémů se AmorDeck vyznačuje integrovaným spojovacím systémem a umožňuje tak snadnou instalaci a ohromnou odolnost. Moduly se jednoduše položí na místo a díky rychlému systému hook a loop scvaknou dohromady. Pro zvýšenou odolnost se sekce mohou ještě uzamknout. Ve většině případů je však systém hook a loop dostačující.Odolnost vůči vysokým zátěžím


Mobilní podlaha ArmorDeck je navržena tak, aby byla odolná vlči vysokým zátěžím (dopravní prostředky, vysokozdvižné vozíky a další pohyblivé náklady). Verze podlahy Amordeck je možno kombinovat, je například možné sloučit AmorDeck 3 se spodní ochrannou vrstvou a ArmorDeck 1 s větracími otvory a vytvořit jednotnou podlahu pro mimořádné příležitosti. 

Hliníkové zámky podlahy ArmorDeck jsou odolnější než zámky jiných podlahových systémů, poskytují vynikající sílu a jsou dlouhotrvající. Integrovaný systém hook a loop poskytuje lepší stabilitu a sílu a umožňuje podlaze AmorDeck odolávat největším nákladům. Ochrana povrchu


Rozsáhlá klenba a dvousměrné žebrování efektivně rozdělují tlak na podlahu a umožňují trávníku pod podlahou růst. 

Je dostupná také průsvitná verze podlahy pro lepší ochranu trávníku. Sluneční světlo proniká před panely a umožňuje průběh fotosyntézy.

Zavlažovací a provzdušňovací otvory poskytují cirkulaci a pomáhají udržet přírodní trávník zdravý a v bezpečí, zatímco malé okraje okolo každého otvoru zabraňují nechtěným tekutinám pronikat na trávník.

Části podlahy ArmorDeck se překrývají, poskytují tak úplnou ochranu povrchu. Struktura spodní části podlahy neobsahuje žádné ostré hrany, které by mohly trávník poškodit. Když podlahu odstraníte, trávník může vypadat ještě lépe, než tomu bylo před instalací.


Údržba


ArmorDeck je navržen ke snadné údržbě a čištění. Systém neobsahuje kanálky, do kterých by se mohly zachytit nečistoty.  Podlahu můžete udržovat smetákem nebo mopem a vodou.


Každý panel podlahy ArmorDeck je vyroben z nejkvalitnější umělé hmoty o vysoké hustotě (HDPE), která je zpevněná aditivy pro zvýšenou pevnost.  Zámky jsou vyrobeny z hliníku a umělé hmoty.Fotogalerie
 

Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 1293

Volejte(+420) 602 665 004