Mobilní podlaha na ledové plochy AmorDeck Ice

Mobilní podlaha na ledové plochy AmorDeck Ice

Mobilní podlaha ArmorDeck Ice je určena k přestavbě ledových ploch pro mimořádné události jako jsou koncerty či obchodní výstavy. Podlaha je navržena tak, aby udržela velký náklad a poskytovala dokonalou stabilitu a ochranu ledu. ArmorDeck Ice je nejpokrokovější podlahou na ledové plochy na trhu.

ArmorDeck Ice je velký panelový systém, který se vyznačuje integrovaným spojovacím systémem s volitelnými bočními a rohovými zámky a nepřekonanou ochranou před rozlitými tekutinami. Každá sekce má k dispozici plochu o rozměrech 42” x 42” a je 2 palce silná. 

Na rozdíl od jiných podlahových systémů se AmorDeck Ice vyznačuje integrovaným spojovacím systémem (hook a loop), který je vysoce odolný a nenáročný na instalaci. Sekce se jednoduše položí na místo a samopřipojující  patentovaný zámkový systém přivede panely do správné polohy. Pro zvýšenou pevnost mohou být sekce uzamknuty za použití kovových zámků umístěných na stranách a rozích. Ačkoli systém hook a loop je většinou dostačující.


Kombinace mimořádně velkých panelů se spojujícím systémem hook a loop činí AmorDeck nejrychleji použitelnou podlahou na ledové plochy na trhu.   Panely se snadno scvaknou jako velké kousky puzzle. Malý, nezkušený tým pracovníků může podlahu nainstalovat během 2 hodin. Pro zvýšenou stabilitu je možno uzamknout hliníkové zámky po stranách a rozích podlahy AmorDeck Ice.

Barevné varianty

Na rozdíl od jiných podlah na ledové plochy je AmorDeck dostupný v několika barvách. Můžete mít podlahu v týmových barvách nebo v barevném schématu města.

Zákaznící si mohou zvolit naši standardní, na údržbu nenáročnou tmelově šedou nebo světle šedou barvu, která doplňuje každé designové schéma, popř. si nechat vyrobit podlahu dle vlastních požadavků.   

Představte si pokrytí ledové plochy podlahou, která barevně ladí se sedadly a vybavením, a vytvoří tak jednotný vzhled pro mimořádné události. Barvy mohou být použity také pro vytvoření motivů, lemů a dalších efektů. 


Díky unikátnímu hladkému povrchu AmorDeck, barevnýcm variantám a jednotnému vzhledu bude kluziště vždy vypadat skvěle. Pro ukončení podlahy a hladký přechod si můžete objednat svažující se koncové díly.

Ochrana ledu

ArmorDeck Ice je speciálně navržen tak, aby chránil ledovou plochu pod podlahou. Je vyroben z nejkvalitnějšího polyetylénu o vysoké hustotě (HDPE).


Obousměrné žebrování elektivně rozděluje zátěž vyvíjenou na podlahu a zabraňuje tak poškození ledu. ArmorDeck Ice je odolný vůči nejvyšším zátežím, které mohou být očekávány na mimořádných událostech (vybavení na koncertech, sportovních utkáních).   ArmorDeck Ice odolá zátěži do 45,000 liber (statické zatížení) na jednu čtvereční stopu.

Nenáročná údržba

Podlaha ArmorDeck Ice je nenáročná na čištění a vyžaduje minimální údržbu. Podlaha je hladká, bez jakýchkoli vzorů nebo rýh, kde by se mohly zachytit nečistoty. Podlahu můžete snadno udržovat smetákem, mopem a vodou.

Na rozdíl od dřevěných podlah se AmorDeck nezkroutí, neshnije a nerozštípne na vrstvy.  ArmorDeck Ice je odolný vůči vodě a znečišťujícím látkám a je navržen, aby vydržel teplotní výkyvy a vlhkost. 

Fotogalerie

Kontakt

3C SYSTEMS s.r.o.
Havlíčkova 1732
Beroun
266 01 Beroun město
Česká republika
IČO: 24771627
DIČ: CZ24771627

Jednatel společnosti
Ing. Gabriel Cahajla
tel.: +420 602 665 004
e-mail: cahajla@3Csystems.eu

Napište nám

Napište tento kód: 0551

Volejte(+420) 602 665 004